Praspo, s.r.o.
Hradišťská 66
686 03 Staré Město

T: +420 572 541 117
E: praspo@praspo.cz

Odsavač Bosch DWB091K50

Odsavač Bosch Serie | 8 Vysoce kvalitní a moderní komínový odsavač par Bosch Serie | 8 šířky 90 cm v nerezovém designu se namontuje se na stěnu a umožní vám naplánovat si kuchyň zcela dle vašich představ.

EcoSensor automaticky reguluje sílu odvětrávání a stará se tak nejen o optimální spotřebu energie, ale nechává vám i volné ruce při vaření. Dotykové ovládání DirectSelect s LightLine se postará o rychlé nastavení požadované úrovně odvětrávání, intenzity světla a dalších funkcí. Moderní LED osvětlení zajišťuje optimální nasvícení varného místa při velmi nízké spotřebě energie. Odsavač se může díky Silence systému pochlubit velmi tichým provozem, kdy i při maximálním výkonu je dosaženo nízké hlučnosti.

14 990,- Kč Zajímá mě víc

Informace o produktu
Parametry
Dokumenty ke stažení
Popis produktu Bosch DWB091K50 Serie | 8

Vysoce kvalitní a moderní komínový odsavač par Bosch Serie | 8 šířky 90 cm v nerezovém designu se namontuje se na stěnu a umožní vám naplánovat si kuchyň zcela dle vašich představ. EcoSensor automaticky reguluje sílu odvětrávání a stará se tak nejen o optimální spotřebu energie, ale nechává vám i volné ruce při vaření. Dotykové ovládání DirectSelect s LightLine se postará o rychlé nastavení požadované úrovně odvětrávání, intenzity světla a dalších funkcí. Moderní LED osvětlení zajišťuje optimální nasvícení varného místa při velmi nízké spotřebě energie. Odsavač se může díky Silence systému pochlubit velmi tichým provozem, kdy i při maximálním výkonu je dosaženo nízké hlučnosti.

Jistě oceníte vysoce účinný, odolný a tichý EcoSilence Drive šetřící energii. Nastavit můžete 3 výkonové stupně + 2 intenzivní, přičem díky maximálnímu výkonu odtahu až 790 m³/h se odsavač rychle postará o optimální klima v kuchyni, a to i velkých rozměrů. Funkce SoftLight umožňuje pozvolné zhasínání a rozsvěcení osvětlení. Digestoř je možné použít jak pro režim odtahu, tak recirkulace (pro provoz s cirkulací je nutné dokoupit montážní sadu). Nechybí omyvatelné kovové tukové filtry, vhodné pro mytí v myčce nádobí. Odsavač spadá do úsporné energetické třídy A. Vyrobeno v Německu.

Bosch DWB091K50 Serie | 8 má tyto přednosti

Vysoce kvalitní a moderní komínový odsavač par Bosch Serie | 8 šířky 90 cm v nerezovém designu se namontuje se na stěnu a umožní vám naplánovat si kuchyň zcela dle vašich představ. EcoSensor automaticky reguluje sílu odvětrávání a stará se tak nejen o optimální spotřebu energie, ale nechává vám i volné ruce při vaření. Dotykové ovládání DirectSelect s LightLine se postará o rychlé nastavení požadované úrovně odvětrávání, intenzity světla a dalších funkcí. Moderní LED osvětlení zajišťuje optimální nasvícení varného místa při velmi nízké spotřebě energie. Odsavač se může díky Silence systému pochlubit velmi tichým provozem, kdy i při maximálním výkonu je dosaženo nízké hlučnosti.

EcoSilence Drive motor

Někdy si dokonce neužijete ani prskání rozpálené pánve, protože odsavač par je příliš hlasitý. Díky použití výkonného ventilátoru a optimalizovaného proudění vzduchu jsou odsavače par Bosch vybavené technologií EcoSilence Drive - motorem, který je výrazně tišší a o více než 80 % úspornější*.

Tento BLDC invertní motor se špičkovou technologií nevyvolává mechanické tření, proto je tišší, vysoce účinný a má delší životnost. Ani to nezaznamenáte na účtu za elektřinu. (* Při průměrné době provozu jedna hodina denně na úrovni 2 a se světlem zapnutým dvě hodiny denně.)

Silence systém - tichý provoz

Díky nízkým úrovním hlučnosti uslyšíte ticho...

Někdy si dokonce neužijete ani prskání rozpálené pánve, protože odsavač par je příliš hlasitý. Díky použití výkonného ventilátoru a optimalizovaného proudění vzduchu jsou odsavače par Bosch vybavené technologií EcoSilence Drive - motorem, který je výrazně tišší a o více než 80 % úspornější*. Odsavače par značky Bosch s modulem CleanAir vytvářejí až o 3 dB(A) méně hluku než konvenční recirkulační systémy. Přesto nabízejí stejný výkon.

Ovládání DirectSelect s LightLine

Odsavač par můžete pohodlně ovládat stejně jako vaši varnou desku: pomocí senzorového ovládání DirectSelect LightLine nastavíte všechny stupně výkonu a funkcí, například aktivaci PerfectAir Sensor nebo intenzitu osvětlení. Současně vás přehledný LED ukazatel informuje o nutné výměně filtrů nebo jaký stupeň intenzity odsávání je aktivní.

EcoSensor

EcoSensor automaticky reguluje sílu odvětrávání a stará se tak nejen o optimální spotřebu energie, ale nechává vám i volné ruce při vaření. V každém okamžiku kontroluje intenzitu stoupající páry a precizně přizpůsobuje stupeň výkonu. Po skončení vaření se ventilátor po 10 minutách automaticky vypne. A vy se můžete plně věnovat tomu nejlepšímu: potěšení z jídla.

LED dekorativní osvětlení

Nové LED osvětlení vyniká dlouhou životností až 40 000 hodin, což odpovídá 40 rokům při svícení 2,7 h/den. A díky své velmi nízké spotřebě pouze 3 W/1 LED spotřebuje až o 85 % méně energie než běžné 20W halogenové žárovky. Prostřednictvím své vysoké účinnosti perfektně osvětlí vaši varnou plochu a bude tak skvělým dekorativním prvkem vaší kuchyně.

Funkce SoftLight

Díky funkci SoftLight si můžete sami regulovat míru osvětlení varného místa ‒ podle toho, zda chcete mít varnou plochu jen decentně osvětlenou, nebo perfektně nasvícenou. Při zapnutí se síla osvětlení jemně stupňuje a při vypnutí se zase tlumí.

PowerBoost - intenzivní stupeň

Tento odsavač par Bosch je vybaven několikastupňovým ventilátorem, jehož intenzivní stupeň se vyznačuje tichým chodem i při maximálním výkonu. Funkce PowerBoost tak například dokáže zvýšit výkon odsavače z 18 m3/min na 20 m3 během 5 sekund.

Automatický doběh ventilátoru 10 min.

Tato praktická funkce se postará, aby zbytkové výpary po vaření zmizely beze stop. Kuchyně je větrána ještě po dobu 10 minut, pak se odsavač automaticky vypne.

Obvodové odsávání

Obvodový filtr dodává digestoři ještě větší eleganci, protože zakrývá pohled na filtry a zlepšuje tak zasazení odsavače do interiéru. Účinnost čištění vzduchu je ještě lepší, jelikož jsou kouř i páry vedeny podél obvodu odsavače. Tím se jejich rychlost zpomalí a jejich filtrování je pak daleko pečlivější.

Ukazatel nasycení tukového filtru

Díky ukazateli nasycení kovového tukového filtru vždy víte, kdy je potřeba filtr vyčistit. Bude tak zachována plnohodnotná filtrace mastnot i výkon odsávání.

Ukazatel nasycení uhlíkového filtru

Díky ukazateli nasycení uhlíkového filtru vždy víte, kdy je potřeba filtr vyměnit za nový. Bude tak zachována plnohodnotná filtrace a stále svěží vzduch.

Kovový tukový filtr s obvodovým odsáváním

U odsavačů par s odvodem do komína nebo s režimem cirkulace jsou potřebné kovové tukové filtry, aby tuk a ostatní částice mohly být odfiltrovány z odsávaného vzduchu. Hladký povrch tohoto filtru působí elegantně a lze jej snadno umýt ručně nebo v myčce nádobí. Navíc je filtr s obvodovým odsáváním značky Bosch stejně efektivní a výkonný jako jiné druhy filtrů. Absorbuje 80–92 %* tuků díky patentovanému systému filtrace s 12 vrstvami.

Cirkulační provoz

V cirkulačním provozu není vzduch vypouštěn z domu, ale je důkladně přefiltrován, vyčištěn a vrácen do místnosti. V tomto provozu je vždy potřebný filtr s aktivním uhlím: buď jako standardní filtr nebo jako součást modulu CleanAir (dle modelu). Všechny modely komínových odsavačů par značky Bosch mohou být rozšířeny o modul CleanAir, který se skládá ze speciálního uhlíkového filtru a designového vnějšího krytu. Ve srovnání s běžnými cirkulačními systémy pracují odsavače par s modulem CleanAir až o 3 dB(A) tišeji a dosahují obdobných hodnot redukce pachů a filtrace tuků jako odvětrávací systémy. A to díky obrovské povrchové ploše uhlíkového filtru, která odpovídá velikosti asi 50 fotbalových hřišť. Komfortní je také interval výměny speciálního filtru – celý jeden rok.

Provoz s odvětráním

Při provozu s odvětráním je vzduch čištěný kovovým tukovým filtrem odváděn mimo místnost. Vznikající podtlak v místnosti umožňuje proudění čerstvého vzduchu otevřenými okny a sousedícími místnostmi zpět do místnosti s odsavačem par. Výhody oproti recirkulaci: efektivnější čištění vzduchu. Nevýhody: tepelné ztráty v zimním období a náročnější instalace.

Optimální výkon

Nezáleží na tom, zda máte velkou otevřenou kuchyň spojenou s obývacím pokojem nebo malou uzavřenou kuchyňku. Výkon odsavačů Bosch je optimální pro kuchyně všech velikostí. Aby bylo možné v místnosti zajistit trvale příjemné prostředí, měl by se v ní vzduch vyměnit 6 až 12 krát za hodinu. Proto musí objem přiváděného vzduchu nebo výkonnost odsavače par odpovídat objemu místnosti.

Box design

Komínové a ostrůvkové odsavače Bosch v Box designu opticky zvětší prostor mezi odsavačem a varnou deskou. K dispozici jsou v klasickém Box designu, v úzké řadě Slim nebo ve variantě Superslim se zkosenou fazetou.

Odsavač par Bosch Serie | 8

Vaše kuchyně je určitě elegantní a perfektně uspořádaná, a proto s ní musí také perfektně ladit odsavač par. Co se týče vzhledu a funkcí, musí uspokojit nejvyšší nároky. Odsavače par Serie 8 okouzlí dokonalým zpracováním, komfortním ovládáním TouchControl i elegantním designem.

Green Technology inside

Touto známkou společnost Bosch oceňuje spotřebiče, které díky své zvláště "ukázkové" technologii i při plném nasazení deklarují vyjímečně nízkou spotřebu energie, vody nebo ostatních přírodních zdrojů a které - jako všechny domácí spotřebiče Bosch - byly vyrobeny podle těch nejpřísnějších ekologických kritérií.


Fotogalerie

Odsavač Bosch DWB091K50
Odsavač Bosch DWB091K50
Odsavač Bosch DWB091K50
Odsavač Bosch DWB091K50
Odsavač Bosch DWB091K50
Odsavač Bosch DWB091K50

Akční nabídka

Odsavač Bosch Serie 8 DWB091K50

Odsavač Bosch Serie 8

14 990,- Kč
Odsavač Bosch Serie 8 DWB091K50

View more
Espresso Bosch TCC 78K750

Espresso Bosch

29 000,- Kč
Espresso Bosch TCC 78K750

View more
Espresso Siemens TK 76K572

Espresso Siemens

25 000,- Kč
Espresso Siemens TK 76K572

View more
Sušička Bosch WTH83000BY

Sušička Bosch

11 900,- Kč
Sušička Bosch WTH83000BY

View more
Trouba Bosch HBG632BS1

Trouba Bosch

14 300,- Kč
Trouba Bosch HBG632BS1

View more
Chladnička s mrazákem Miele KFN 29283 D edt/cs

Chladnička s mrazákem Miele

35 000,- Kč
Chladnička s mrazákem Miele KFN 29283 D edt/cs

View more
Vestavná chladnička Miele KFN 37682 iD

Vestavná chladnička Miele

48 000,- Kč
Vestavná chladnička Miele KFN 37682 iD

View more
Chladnička Liebherr CUP 2901

Chladnička Liebherr

13 500,- Kč
Chladnička Liebherr CUP 2901

View more


Kontakt
  • Prodejna: +420 572 541 117
    Servis: +420 777 806 000
    Servis: +420 777 807 000

    E-mail: praspo@praspo.cz

Otevírací doba
  • PO - PÁ / 8:45 - 17:00 (12:00 - 13:00)
    SO - NE / ZAVŘENO

Copyright © 2018 Praspo, s.r.o.

Tvorba www stránek, SEO / www.vip-net.cz